• Košík

O nás

Vítejte na Lumpidu, na e-shopu, který provozujeme my dvě, Ema a Klára.

Naleznete zde kompletní sortiment naši značky Lumpidu a výrobky spřátelených firem a designových značek, zejména českou značku Ušito a švédskou designovou značku OMM Design.

Začali jsme navrhováním a šitím výrobků pro rodiče malých dětí – pod značkou Lumpidu najdete deky, přebalovací podložky, sáčky v mnoha velikostech – na vše podstatné co potřebujete mít při ruce, bryndáky, nákrčníky i naše maskoty Lumpiďačku i Lumpiďáka v slušivých oblečkách.

Vše vyrábíme v designových kolekcích, které obměňujeme jednou za 1-2 roky. Jednou ročně vydáváme rodinný plánovací kalendář. Skrze téma kalendáře se snažíme k lidem dostat společensky palčivá témata – například plýtvání jídlem, což bylo téma roku 2016.

Lumpidu výrobky mají atest Státního zdravotního ústavu a splňují zákonné požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Naši další značkou, pod kterou navrhujeme a šijeme je značka HOHOSTYLE. Kompletní galerii sortimentu této značky naleznete na www.hohostyle.cz. Navrhujeme a šijeme zejména módu pro těhotné a kojící maminky, pak UNI trička pro ženy bez ohledu na jejich stav, kalhotky a nově i pánská trička. Těmito výrobky jsme v roce 2015 nadchli porotu a vyhrály jsme 1. místo v regionálním pražském kole soutěže Rozjezdy roku.